Szkoła rysunku Warszawa

 

Szkoła rysunku w Warszawie Perspektywa to wyjątkowe miejsce, w którym nauka rysunku przebiega niezwykle efektownie pod okiem profesjonalistów dla których rysunek jest prawdziwą pasję. Zajęcia w naszej szkole rysunku w Warszawie prowadzone są już od 12 lat, z każdym nowym naborem dołączają kolejne osoby, którym nauka rysunku w Warszawie dostarcza mnóstwo przyjemności i spełnienia poprzez własny przekaz artystyczny. Spotkania organizowane są w małych grupach a każdy z uczestników traktowany jest indywidualnie.

Sukcesy naszych uczniów stanowią najlepszą motywację, z każdym rokiem rozwijamy program i dostosowujemy go do zmieniających się wymogów egzaminów. Wiemy absolutnie wszystko o nauce rysunku od podstaw i egzaminach na PW i ASP w Warszawie. Nasza szkoła rysunku w Warszawie uruchomiła specjalny program zatytułowany Rysunek od Zera skierowany do osób początkujących, pragnących rozwijać swoje umiejętności w tej dziedzinie. Nie wymagamy doświadczenia ani przygotowania, na pierwsze zajęcia zapraszamy uczniów klas I, II, III oraz gimnazjalistów i hobbystów.

Wybierając szkołę rysunku w Warszawie Perspektywa stawiasz ważny krok na drodze do zdania egzaminu i osiągnięcia sukcesów. Ogromną dumą jest dla nas fakt, że wielu uczniów, którzy uczęszczali do nas na zajęcia osiągnęło znakomite wyniki na egzaminach wstępnych na PW i ASP w Warszawie.

Nauka rysunku w Warszawie odbywa się w oparciu o skuteczny i nowoczesny program. Ćwiczenia prowadzone są w małych grupach, a to z kolei wpływa na komfort pracy. Co istotne, uczestnicy mają zapewnioną korektę co kilka minut. W okresie od maja do września podejmujemy się także organizacji bezpłatnych plenerów wakacyjnych (głównie w weekendy) w Warszewie i najbliższych okolicach. Nasza kadra z wielką przyjemnością służy indywidualnymi konsultacjami i wsparciem, a jeżeli tylko nauka rysunku w Warszawie wzbudzi jakiekolwiek dodatkowe pytania zawsze pozostajemy do dyspozycji udzielając wyczerpujących informacji (niezbędne dane kontaktowe udostępniliśmy na stronie serwisu). Perspektywa – najlepsza szkoła rysunku w Warszawie zaprasza!

Z nami rzetelnie przygotujesz się do egzaminów na PW i wszystkie wydziały ASP.

Czytaj też: kurs rysunku architektura Warszawa

Oceń proszę!
adminSzkoła rysunku Warszawa