FAQ – Czyli najczęściej zadawane pytania

Zastanawiam się nad wyborem kierunku studiów, nie mam jednak żadnego doświadczenia w rysunku, czy dam sobie radę?

Do grupy początkującej zapraszamy osoby bez żadnego doświadczenia rysunkowego. Z doświadczenia wiemy że każdy może nauczyć się rysować. Nasz program  Rysunek od Zera wprowadza w świat rysunku krok po kroku. Każdy uczestnik ma zapewnioną pomoc na każdym etapie powstawania pracy. Talent i wrodzone umiejętności na pewno pomagają na początku kursu ale egzamin z rysunku na PW i ASP wymaga bardzo określonych i konkretnych umiejętności. Nasz program w pełni przygotowuje do wszystkich etapów egzaminu.

Nie wiem na który wydział zdawać? Czy możecie mi coś doradzić?

Już podczas spotkań informacyjnych rozmawiamy o egzaminach z rysunku i opisujemy różnice pomiędzy wydziałami w Warszawie i w innych miastach. Przez pierwsze miesiące kursu poznajemy podtawowe zagadnienia rysunkowe takie jak perspektywa i psychologia widzenia, po kilku miesiącach  jesteśmy w stanie doradzić wybór kierunku studiów.

Nie wiem czy się nadaję i nie wiem jak sobie poradzę. Czy mogę zapłacić tylko za pierwszy miesiąc i zobaczyć jak radzę sobię w rysunku? Czy jesteście w stanie stwierdzić czy się nadaję?

Oczywiście, można zapisać się wstępnie online lub telefonicznie i przyjść na pierwsze  bezpłatne zajęcia bez żadnych zobowiązań. Po pierwszym miesiącu bedziemy w stanie określić postępy. Zadania rysunkowe na egzaminach nie wymagają talentu, są bardzej sumą doświadczenia z przerobionych tematów. Wiele zależy od zaangażowania, jeśli będziesz wykonywać wszystkie tematy z naszego programu Rysunek od Zera postępy widocznę będą z tygodnia na tydzień.

Chodzę do gimnazjum, czy już teraz mogę rozpocząć naukę rysunku?

Oczywiście że tak. W naszym kursie rysunku z powodzeniem biorą udział gimnazjaliści.

Jestem w klasie maturalnej, chcę podchodzić do egzaminu za kilka miesięcy, czy to nie za późno na początek nauki.

Mamy specjalny intensywny progam dedykowany początkującym maturzystom. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu i zapewniają szybką i efektywną naukę.

 

 

FAQ
4.8 (96.97%) 33 votes
adminFAQ