Architektura – kurs przygotowujący do egzaminów wstępnych na Wydziały Architektury

 


Specjalizujemy się w przygotowaniach do egzaminu na Architekturę – szczególnie na Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej (WAPW), WSEiZ, pozostałe uczelnie w Polsce oraz architekturę wnętrz (ASP oraz PJATK). Od 2003 roku nasi uczniowie odnoszą sukcesy na egzaminie praktycznym z rysunku, często osiągając najwyższe miejsca (2015 – Michał Czechowski, 2016 – Marianna Moskal, 2017 – Maja Liro, 2018 – Marek Rogala). Do grup początkujących zapraszamy licealistów (klasy liceum I-IV) uczniów ostatnich klas szkoły podstawowej i wszystkich, którzy skończyli liceum. Nasz program Rysunek od Zera pozwala rozpocząć naukę bez żadnego przygotowania. Zajęcia odbywają się w przestronnej pracowni, w kameralnych grupach, a na zajęciach panuje świetna atmosfera. Szczegóły programu omawiamy na spotkaniu informacyjnym. Dzięki doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do każdego uczestnika zapewniamy wysoką zdawalność z rysunku.
Od kilku lat w procesie rekrutacji liczy się również matura – kiedy rysunek stanowił większość punktów, nasi uczniowie zdobywali najwyższe miejsca na egzaminie (2017 – 100%, zdali wszyscy, którzy zrealizowali w pełni nasz program).
Poznaj nas i dowiedz się dlaczego uczestnicy kursu rysunku w studiu Perspektywa co roku są w czołówce na egzaminie wstępnym z rysunku na WAPW.

Do grupy maturalnej 2023/ 2024 zdającej na WAPW zapraszamy osoby zupełnie początkujące i zaawansowane. Osoby z doświadczeniem rysunkowym zapraszamy do grupy zaawansowanej, która ma zajęcia w tych samych godzinach w piątki, soboty i niedziele. Mamy duże doświadczenie w przygotowaniach osób, które uczyły się gdzie indziej i były rozczarowane brakiem postępów. U nas postępy będą widoczne z tygodnia na tydzień. Jeśli już raz nie zdałeś i chcesz tym razem uczyć się w miejscu gdzie naprawdę się rozwiniesz, dobrze trafiłeś, czekamy na Ciebie 🙂

W ostatnich latach przygotowanie na studia architektoniczne różni się ze względu na wagę wyników z matur. Zdajemy sobie sprawę z tego, że osoby w klasie maturalnej zaczynające swoją przygodę z rysunkiem mogą czuć się zagubione – układamy dla nich specjalny program, tak, aby jak najszybciej dołączyły do grupy zaawansowanej i zaczęły przygotowania do egzaminów. Każdy uczestnik kursu rysunku otrzymuje pełną opiekę nie tylko w sprawach egzaminu praktycznego z rysunku, ale także całego procesu rekrutacji na studia. Pomagamy również w wyborze przedmiotów do zdawania na maturze tak, aby spełnić wymagania rekrutacji na wybrany kierunek studiów. Na podstawie aktualnych wymagań tworzymy indywidualny program nauki w klasie maturalnej. W zależności od preferowanych przez was przedmiotów maturalnych i w oparciu o przelicznik punktów każdemu wybieramy optymalną, najbardziej korzystną opcję.

Wszyscy otrzymują nieograniczony dostęp do codziennych korekt online, których zadaniem jest pomoc w rysowaniu w domu poza zajęciami. Korekty online odbywają się w tygodniu w godzinach popołudniowych i wieczornych. Można śmiało pisać również rano lub w weekendy, odpiszemy wieczorem, najszybciej jak to możliwe.

Pierwsze 2-3 miesiące kursu to nauka podstaw rysunku, po tym okresie rozpoczynamy przygotowania do egzaminu. Pracujemy w kameralnych grupach i szczegółowo omawiamy każdą pracę. Uczymy rysunku od 20 lat, wszyscy nasi uczestnicy, którzy przeszli minimum dwuletni kurs i wykonali większą część tematów, zdali egzamin wstępny. Jeżeli jesteś przekonany/a że chcesz studiować Architekturę, z nami masz gwarancję że osiągniesz sukces.

Wszystkie zajęcia poza wybraną grupą są bezpłatne

Trwają zapisy do grup początkujących i zaawansowanych
Szczegółowe informacje i zapisy – 501 243 591

Piątek  17:00-19:15 + nielimitowane konsultacje online
Sobota  11:00-13:15 + nielimitowane konsultacje online
Sobota  14:30-16:45 + nielimitowane konsultacje online
Niedziela  11:00-13:15 + nielimitowane konsultacje online

Michał Czechowski - realizacja programu - około 60% / 1 miejsce na egzaminie / rysunek z wyobraźni
60%
Piotr Rubinkowski - realizacja programu - około 80% / 2 miejsce na egzaminie / rysunek z wyobraźni
80%
Michał Łubiński - realizacja programu - około 75% / 2 miejsce na egzaminie / rysunek z wyobraźni
75%
Ada Nowak - realizacja programu - 100% / 1 miejsce na egzaminie / rysunek z wyobraźni
100%
Natalia Wilczak - realizacja programu - około 80% / 2 miejsce na egzaminie / rysunek z wyobraźni
80%
Marcin Przygoda - realizacja programu - około 80% / 4 miejsce na egzaminie / rysunek z wyobraźni
80%
Karol Rytel - realizacja programu - około 65% / 5 miejsce na egzaminie / projektowanie
65%
Natalia Romanowska - realizacja programu - około 65% / 2 miejsce na egzaminie / geometria
65%

Poniżej prezentujemy przykłady rysunków wykonanych na zajęciach. Nasi uczestnicy mają dostęp do archiwum liczącego setki wzorowych prac.

 

Architektura
4.7 (94.38%) 32 votes
adminArchitektura