Architektura Kurs przygotowujący do egzaminów wstępnych
na Wydział Architektury PW w Warszawie


Zapraszamy na spotkanie informacyjne dla wszystkich zainteresowanych nauką rysunku i zdaniem na Architekturę na WAPW:   7 września, sobota – 11.00. Hoża 88, Warszawa ( wejście od ul. Wspólnej )

Specjalizujemy się w przygotowaniach do egzaminu na Architekturę w Warszawie (WAPW). Od siedemnastu lat nasi uczniowie odnoszą sukcesy na egzaminie praktycznym z rysunku. Do grup początkujących zapraszamy licealistów (klasy liceum I-IV) uczniów ostatnich klas szkoły podstawowej i gimnazjalistów. Nasz  program Rysunek od Zera pozwala rozpocząć naukę bez żadnego przygotowania. Zajęcia odbywają się w przestronnej pracowni, w kameralnych grupach, a na zajęciach panuje świetna atmosfera. Szczegóły programu omawiamy na spotkaniu informacyjnym trzeciego września. Dzięki doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do każdego uczestnika zapewniamy wysoką zdawalność ( 2017 – 100%, zdali wszyscy, którzy zrealizowali w pełni nasz program)  Poznaj nas i dowiedz się dlaczego uczestnicy kursu rysunku w studiu Perspektywa co roku są w czołówce na egzaminie wstępnym na WAPW. 

Ostatni egzamin – Rok 2018 to kolejny rok sukcesów uczniów Studia Perspektywa. Po raz kolejny zdobyliśmy najwyższą punktację na egzaminie wstępnym z rysunku:  1 Miejsce – Marek Rogala.  Zdawalność uczestników, którzy wykonali wszystkie nasze zadania to 100%

Cena kursu ( wrzesień- czerwiec )

1780 zł – aktualna cena 
Jest możliwość rozłożenia płatności na raty

Trwają zapisy do grup początkujących od września i na kurs wakacyjny
Szczegółowe informacje i zapisy – 501 243 591

Piątek  17:00-19:30 + Konsultacje lub wykład
Sobota  11:00-13:30 + Konsultacje lub wykład
Sobota  14:30-17:00 + Konsultacje lub wykład
Niedziela  11:00-13:30 + Konsultacje lub wykład

Osoby z doświadczeniem rysunkowym zapraszamy do grupy zaawansowanej, która ma zajęcia w tych samych godzinach w piątki, soboty i niedziele. Mamy duże doświadczenie w przygotowaniach osób, które uczyły się gdzie indziej i były rozczarowane brakiem postępów. U nas postępy będą widoczne z tygodnia na tydzień. Jeśli już raz nie zdałeś i chcesz tym razem uczyć się w miejscu gdzie naprawdę się rozwiniesz, dobrze trafiłeś, czekamy na Ciebie 🙂

Poniżej prezentujemy przykłady rysunków wykonanych na zajęciach. Nasi uczestnicy mają dostęp do archiwum liczącego setki wzorowych prac.

Architektura
5 (99.23%) 26 votes
adminArchitektura