Architektura – Kurs przygotowujący do egzaminów wstępnych na Wydział Architektury PW w Warszawie w roku 2021


Zapraszamy na otwarte wrześniowe zajęcia i spotkanie informacyjne dla wszystkich zainteresowanych kursem. Pokazowe zajęcia są bezpłatne, terminy potwierdzimy wkrótce.  Hoża 88, Warszawa. (wejście od ul.Wspólnej). Na zajęcia nie trzeba nic przynosić, wszystko czeka u nas.

Specjalizujemy się w przygotowaniach do egzaminu na Architekturę w Warszawie (WAPW) Od siedemnastu lat nasi uczniowie odnoszą sukcesy na egzaminie praktycznym z rysunku. Do grup początkujących zapraszamy licealistów (klasy liceum I-IV) uczniów ostatnich klas szkoły podstawowej i gimnazjalistów. Nasz  program Rysunek od Zera pozwala rozpocząć naukę bez żadnego przygotowania. Zajęcia odbywają się w przestronnej pracowni, w kameralnych grupach, a na zajęciach panuje świetna atmosfera. Szczegóły programu omawiamy na spotkaniu informacyjnym we wrześniu. Dzięki doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do każdego uczestnika zapewniamy wysoką zdawalność ( 2017 – 100%, zdali wszyscy, którzy zrealizowali w pełni nasz program)  Poznaj nas i dowiedz się dlaczego uczestnicy kursu rysunku w studiu Perspektywa co roku są w czołówce na egzaminie wstępnym na WAPW. 

W roku 2018  kolejny raz nasz uczestnik osiągnął najwyższy wynik na egzaminie na WAPW. Czwarty rok z rzędu uczestnicy kursu w studiu Perspektywa są najlepsi.

2015 – Michał Czechowski
2016 – Marianna Moskal
2017 – Maja Liro
2018 – Marek Rogala

Opłata za kurs od września do końca maja 2021
cena przed obniżką – 2700
1780 zł – opłata w ratach
1700 zł – opłata jednorazowa
Zajęcia poza wybraną grupą są bezpłatne, można uczestniczyć w zajęciach wszystkich grup

Trwają zapisy do grup początkujących i zaawansowanych
Szczegółowe informacje i zapisy – 501 243 591

Piątek  17:00-19:30 + nielimitowane konsultacje online
Sobota  11:00-13:30 + nielimitowane konsultacje online
Sobota  14:30-17:00 + nielimitowane konsultacje online
Niedziela  11:00-13:30 + nielimitowane konsultacje online

Do grypy maturalnej 2020/ 2021 zdającej na WAPW zapraszamy osoby zupełnie początkujące i zaawansowane. Osoby z doświadczeniem rysunkowym zapraszamy do grupy zaawansowanej, która ma zajęcia w tych samych godzinach w piątki, soboty i niedziele. Mamy duże doświadczenie w przygotowaniach osób, które uczyły się gdzie indziej i były rozczarowane brakiem postępów. U nas postępy będą widoczne z tygodnia na tydzień. Jeśli już raz nie zdałeś i chcesz tym razem uczyć się w miejscu gdzie naprawdę się rozwiniesz, dobrze trafiłeś, czekamy na Ciebie 🙂

Poniżej prezentujemy przykłady rysunków wykonanych na zajęciach. Nasi uczestnicy mają dostęp do archiwum liczącego setki wzorowych prac.

Architektura
4.8 (96.55%) 29 votes
adminArchitektura