ASP – Kurs przygotowujący do egzaminów wstępnych na wydziały
Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie

.
W związku z koronawirusem zajęcia są odwołane do końca marca. Hoża 88, Warszawa. (wejście od ul.Wspólnej). Na zajęcia nie trzeba nic przynosić, wszystko czeka u nas.

Zdawalność w roku 2016 – 100%. Wszyscy nasi uczniowie zdali na wybrane wydziały ASP – studia bezpłatne dzienne.

Do grup początkujących zapraszamy licealistów (klasy liceum I-IV) i gimnazjalistów. Skutecznie przygotowujemy do egzaminów na wszystkie wydziały ASP.  Mamy duże doświadczenie w przygotowaniu do egzaminu również w ciągu jednego roku. Główne tematy składające się na teczkę prac to martwa natura i studium postaci. Pozostałe tematy  różnią się w zależności od wydziału ASP. Nauka odbywa się w kameralnych grupach, zajęcia prowadzi Absolwent Grafiki ASP w Warszawie i CSM w Londynie – Włodzimierz Szymański. Wśród naszych uczniów są zdobywcy pierwszych miejsc na egzaminach wstępnych na ASP w Warszawie. Poznaj nas i dowiedz się dlaczego uczestnicy kursu rysunku  w studiu PERSPEKTYWA są najlepsi na egzaminach. Zapraszamy do grup początkujących.

Opłata za kurs od marca do końca czerwca 2020
1080 zł – opłata w ratach
1000 zł – opłata jednorazowa 

Trwają zapisy do grup początkujących – 2020
Szczegółowe informacje i zapisy – 501 243 591

Piątek  17:00-19:30 + Konsultacje lub wykład
Sobota  11:00-13:30 + Konsultacje lub wykład
Sobota  14:30-17:00 + Konsultacje lub wykład
Niedziela  11:00-13:30 + Konsultacje lub wykład

Kurs Rysunek od Zera rozpoczynamy od podstawowych ćwiczeń nie wymagających żadnego przygotowania ani doświadczenia.  Program zapewnia wszechstronne przygotowanie do egzaminów na studia. Szczegóły omawiamy na spotkaniu informacyjnym.

Poniżej prezentujemy przykładowe prace uczestników kursu

ASP
4.7 (93.33%) 9 votes
adminASP