ASP – Kurs przygotowujący do egzaminów wstępnych na wydziały
Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie 2021/ 2022

.
Zapraszamy na otwarte wrześniowe zajęcia i spotkanie informacyjne dla wszystkich zainteresowanych kursem. Pokazowe zajęcia są bezpłatne, terminy potwierdzimy wkrótce. Hoża 88, Warszawa. (wejście od ul. Wspólnej). Na zajęcia nie trzeba nic przynosić, wszystko czeka u nas.

Do grup dla kandydatów na ASP zapraszamy początkujących licealistów (klasy liceum I-IV) i uczniów szkoły podstawaowej. Skutecznie przygotowujemy do egzaminów na wszystkie wydziały ASP.  Mamy duże doświadczenie w przygotowaniu do egzaminu również w ciągu jednego roku. Główne tematy składające się na teczkę prac to martwa natura i studium postaci. Pozostałe tematy  różnią się w zależności od wydziału ASP. Nauka odbywa się w kameralnych grupach, zajęcia prowadzi Absolwent Grafiki ASP w Warszawie i CSM w Londynie – Włodzimierz Szymański. Wśród naszych uczniów są zdobywcy pierwszych miejsc na egzaminach wstępnych na ASP w Warszawie. Poznaj nas i dowiedz się dlaczego uczestnicy kursu rysunku  w studiu PERSPEKTYWA są najlepsi na egzaminach. Zapraszamy do grup początkujących.

Opłata za kurs od września 2021 do końca maja 2022
Aktualna cena ( promocja we wrześniu) – 1980 zł
Zapraszamy na zajęcia wszystkich grup bez dodatkowych opłat.

Trwają zapisy do grup początkujących – 2021/2022
Szczegółowe informacje i zapisy – 501 243 591

Piątek  17:00-19:15 + nielimitowane konsultacje online
Sobota  11:00-13:15 + nielimitowane konsultacje online
Sobota  14:30-16:30 + nielimitowane konsultacje online
Niedziela  11:00-13:15 + nielimitowane konsultacje online

Kurs Rysunek od Zera rozpoczynamy od podstawowych ćwiczeń nie wymagających żadnego przygotowania ani doświadczenia.  Program zapewnia wszechstronne przygotowanie do egzaminów na studia. Szczegóły omawiamy na spotkaniu informacyjnym.

Poniżej prezentujemy przykładowe prace uczestników kursu

ASP
4.7 (94%) 10 votes
adminASP