Kurs rysunku Warszawa

 

Kluczowym priorytetem działalności Studia Rysunku Perspektywa są sukcesy naszych uczniów. Pragniemy podkreślić, że zajęcia prowadzimy już od 12 lat. Wiemy wszystko o nauce rysunku od podstaw, dlatego też jesteśmy przekonani, że zapisując się na nasz kurs rysunku podejmujesz bardzo dobrą decyzję, która umożliwi sukcesywne rozwijanie i poszerzanie umiejętności.

Mamy specjalnie opracowany program dla początkujących Rysunek od zera. Nie wymagamy żadnego doświadczenia oraz wcześniejszego przygotowania. Nie ma potrzeby w żaden sposób przygotowywać się przed rozpoczęciem naszego kursu rysunku w Warszawie. Każda z osób biorąca udział w spotkaniach poznaje warsztat absolutnie od podstaw. Podczas trwania kursu rysunku zapewniamy niezwykle przyjazną atmosferę, nie ma mowy o jakimkolwiek skrępowaniu, a wręcz przeciwnie, dbamy o to aby osoby biorące udział w zajęciach czuły się swobodnie i tym samym mogły przyjemnie spędzać czas.

Małe grupy to jeden z atutów decydujący o tym, że każdy z uczestników ma zapewnioną korektę co kilka minut. Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że nasi absolwenci, którzy zakończyli nasz kurs rysunku w Warszawie uzyskują niezwykle dobre wyniki na egzaminach wstępnych na PW i ASP w Warszawie i w innych miastach (co istotne spora część z nich plasuje się w ścisłej czołówce).

W ramach naszej oferty proponujemy kurs rysunku dostosowany do potrzeb każdeko kto rozpoczyna lub kontynuuje przygodę z rysunkiem. Możemy też zaproponować atrakcyjne ceny, wygodny system rabatów oraz zniżek dla uczniów kontynuujących naukę. Nowoczesny, skuteczny program oraz nielimitowane, indywidualne konsultacje najlepiej charakteryzują kurs rysunku w studiu Perspektywa. Organizujemy również bezpłatne weekendowe plenery dla naszych uczniów (rysujemy głównie w Warszawie i w okolicach w okresie od maja do września).

Zapraszamy do odwiedzenia strony serwisu na której udostępniliśmy mnóstwo istotnych informacji, prace uczniów oraz dane kontaktowe. Zapraszamy!

Czytaj także: szkoła rysunku Warszawa

Oceń proszę!
adminKurs rysunku Warszawa