Kurs na architekturę Warszawa

 

Rozważacie kurs na architekturę w Warszawie? Zachęcamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez Studio Rysunku Perspektywa. Organizujemy kurs na architekturę w Warszawie przeznaczony dla początkujących. Rozpoczęcie nauki u nas nie wymaga doświadczenia ani wcześniejszego przygotowania.

Zajęcia prowadzimy już od ponad 12 lat, robimy to z pasją i zaangażowaniem. Największą satysfakcją są dla nas sukcesy uczniów, których wyniki na egzaminach wstępnych na PW i ASP są naprawdę imponujące.. Prowadzimy kurs na architekturę w Warszawie w małych grupach i chętnie służymy również indywidualnymi konsultacjami po zakończeniu zajęć.

O nauce rysunku wiemy wszystko i dokładamy wielu starań, żeby skutecznie przekazywać wiedzę oraz umiejętności. Co roku wprowadzamy nowości jak np: korekty dodatkowe na facebooku. Zapraszamy do udziału w pierwszych, bezpłatnych zajęciach w trakcie których wyczerpująco odpowiemy na wszelkie pytania oraz rozwiejemy wątpliwości dotyczące egzaminów na studia. Oferujemy kurs na architekturę Warszawa w atrakcyjnej cenie. Zapewniamy świetną lokalizację oraz warunki pracy. Nasza pracownia jest komfortowa i niezwykle przestronna, znajduje się w samym centrum Warszawy przy ulicy Hożej 33, zaledwie 3 minuty pieszo od popularnego centrum handlowego Złote Tarasy. Ćwiczenia, jakie realizujemy w ramach kursu na architekturę Warszawa dostosowane są do obecnych wymogów egzaminu na PW i ASP.

Nowoczesny i zarazem skuteczny program to nasz główny atut. Oprócz kursu rysunku na architekturę dla klas I, II, III, mamy także program dla uczniów gimnazjalistów oraz hobbystów.

Na stronie serwisu udostępniliśmy szczegółowe informacje wraz z danymi umożliwiającymi szybki kontakt z nami.

Oceń proszę!
adminKurs na architekturę Warszawa