Gwarancja – Zdany egzamin lub zwrot kosztów


Każdy kandydat na Architekturę PW otrzymuje gwarancję zdanego egzaminu. Jeśli zrealizujesz nasz program nauki rysunku i nie zdasz egzaminu, zwracamy koszt kursu.

Od początku istnienia kursu skuteczne przygotowanie do egzaminu na Architekturę było dla nas priorytetem. Nasz kurs dla kandydatów na WAPW zapewnia osiągnięcie wysokiej biegłości w rysunku i projektowaniu. Z doświadczenia wiemy że pełna realizacja naszego wszechstronnego programu zapwenia sukces na egzaminie wstępnym na Wydział Architektury PW.

Pierwsze 5 miesiący kursu to nauka podstaw rysunku, po tym okresie rozpoczynamy przygotowania do egzaminu. Pracujemy w kameralnych grupach i szczegółowo omawiamy każdą pracę. Jeśli pomimo wykonania całego programu, po dwóch latach nauki nie zdasz egzaminu, zwracamy koszt kursu. Uczymy rysunku od 16 lat, wszyscy nasi uczestnicy którzy przeszli minimum dwuletni kurs i wykonali większą część tematów, zdali egzamin wstępny. Jeżeli jesteś przekonany/a że chcesz studiować Architekturę, z nami masz gwarancję że osiągniesz sukces.

Aby otrzymać gwarancję należy przystąpić do indywidualnego programu nauki rysunku najpóźniej dwa lata przed egzaminem. Poniżej, na wybranych przykładach z ostatnich lat prezentujemy osiągnięcia naszych uczniów na egzaminie. Zaczynali od podstaw, uczyli się rok lub dwa lata i starali się zrealizować cały program.

 

Michał Czechowski - realizacja programu - około 60% / 1 miejsce na egzaminie / rysunek z wyobraźni
60%
Piotr Rubinkowski - realizacja programu - około 80% / 2 miejsce na egzaminie / rysunek z wyobraźni
80%
Michał Łubiński - realizacja programu - około 75% / 2 miejsce na egzaminie / rysunek z wyobraźni
75%
Ada Nowak - realizacja programu - 100% / 1 miejsce na egzaminie / rysunek z wyobraźni
100%
Natalia Wilczak - realizacja programu - około 80% / 2 miejsce na egzaminie / rysunek z wyobraźni
80%
Marcin Przygoda - realizacja programu - około 80% / 4 miejsce na egzaminie / rysunek z wyobraźni
80%
Karol Rytel - realizacja programu - około 65% / 5 miejsce na egzaminie / projektowanie
65%
Natalia Romanowska - realizacja programu - około 65% / 2 miejsce na egzaminie / geometria
65%
Gwarancja
4 (80%) 12 votes
adminGwarancja